Apie mus

UAB “Tektum” veiklą pradėjo daugiau nei prieš 20 metų. Bendrovei priklauso medžio apdirbimo ir stalių cechas Utenos raj., Utenelės kaime, ir medienos pjovimo cechas V. Novgrado apskrityje, Rusijoje.

Pagrindinės bendrovės veiklos:

- Medienos apdirbimas. Ceche Utenos raj. pagal užsakymus ruošiame dvigubo pjovimo medieną, sienojus, rąstinių namų statybai. Turime tris džiovyklas, iš kurių viena skirta nestandartinio ilgio medienos džiovinimui (>6 m.). Pušis yra pagrindinė mediena, kurią naudojame - tačiau pagal atskirą susitarimą galimos ir kitos medienos rūšys. Daugiau informacijos (spausti čia).

- Maumedžio ruošiniai ir gaminiai. Medieną iš Sibiro, Krasnojarsko teritorijos, pradėjome įvežinėti prieš penkiolika metų. Dalis medienos yra tiesiogiai importuojama iš tiekėjų Sibire. Nestandartiniams užsakymams ir aukščiausios kategorijos gaminiams skirta mediena yra pjaunama mūsų ceche, Novgrade. Daugiau informacijos (spausti čia).

- Stalių dirbiniai.UAB "Tektum" ilgus metus bendradarbiauja su rąstinių namų statytojais. Mūsų paryrę dailidės gamina apvadus, duris, tvoreles ir baldus iš masyvo. Daugiau informacijos (spausti čia).

 

 

 

 

 

 

 
Nuotrauka
William Sokolenko
  (www.pbase.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Medienos produktai
Kedriniai namai
Neeilinė architektūra
Dailylenčių ruošiniai
Maumedžio ruošiniai